Ah Şu Eticaret..

0
237
Sanal Alışveriş
Sanal Alışveriş

Ah Şu Ticaret

Çok beğendiğiniz ve hep hayalini kurduğunuz bir kazak var ama o markanın mağazası bulunduğunuz kentte yok. O zaman hemen markanın Eticaret sitesine girip ürünü anında sipariş edebiliyor ve istediğiniz o güzelim kazağa yerinizden kalkmadan sahip olabiliyorsunuz.

İşte E-ticaret tam böyle bir şey. Elektronik devrimin gerçekleşmesi ise beraber özellikle son 20 yıldır hayatlarımızda yer alan ve insanların yaşamlarını ciddi oranda kolaylaştıran sistem.

Alıcı ve satıcı aynı platformda buluşuyor ve aracı olmadan, satıcı firma ürünü hedef grubunun beğenisine sunuyor.

Sistem bir kere iyi bir biçimde kurulduktan sonra firmanın masrafı yok denecek kadar. Hatta dünya üzerinde öyle markalar var, bunlar arasında özellikle butik çalışanlar elektronik ticareti aktif olarak kullanıyor ve aracısız müşterilerine ulaştıklarından ürünlerini rakiplerine göre çok daha ucuza satabiliyor.

E Ticaret Sitesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ancak elektronik ortamda satış yapmak çok basit bir işlem değil. Firmanın veya kişinin beklentilerine uyan en doğru hizmet alınmalı.

Güvenlik açığı bulunmamalı ve hizmeti alan kuruma 7 gün 24 saat teknik destek verilebilmeli. Dahası mutlaka mail adresi, blog desteği bulunmalı. Tüm bunlar yanında görsel açıdan beklentileri karşılamalı, kolayca kullanılabilmeli.

E Ticaret Sitesi Hizmeti Nereden Alınmalı

Siz de ürünlerinizi tamamen elektronik yani dijital platformda satma taraftarı ise üstteki kriterleri de göz önüne alarak Ticimax firmasından böyle bir hizmet alabilirsiniz. Yapmanız gereken ise  ticimax adresine bakmanız.

 

 

Kaynak ; http://agridahaber.com/ah-su-ticaret-60494h.htm

CEVAP VER

Yorumu giriniz!
İsminizi giriniz