Bonus Flaş ve Garanti Pay Uygulaması Ticimax E-ticaret Altyapısında!

0
333

BonusFlaş, kartınız ile ilgili her şeyi (kampanyalar, ekstre bilgileri, borç ödeme vs.) tek bir yerde topluyor, size hız, kolaylık, kontrol ve daha fazla kampanya sunuyor.Üstelik BonusFlaş’a giriş yapmak çok kolay.

TC kimlik numaranız ve kart şifrenizle giriş yaparak tek bir platformdan tek dokunuşla tüm Garanti Bankası kartlarınızın kampanyalarına katılır, borcunuzu öder, kartınızla ilgili her bilgiye ulaşırsınız.

bonusflas

Ayrıca kartlarınız ile ilgili günlük işlemlerinizi kolayca takip edebilir, hızlıca ekstrenizi atlatabilir, işlemlerinize ekstra taksit alabilir hatta limit artırımına başvurabilirsiniz. Katıldığınız kampanyaları rahatlıkla takip edebilir, kampanyalarda kaçıncı harcamada olduğunuzu izleyebilirsiniz.

BonusFlaş teklifler , hatırlatmalar ve bildirimler ile kontrolün sizde olmasını sağlıyor, kartlarınız ile ilgili her şeyi tek bir yerdetopluyor! Kaynak https://www.bonus.com.tr/bonus-flas  

Bonus Flaş ve Garanti Pay uygulaması ile müşterileriniz, web’de  ve mobil’de kolayca ödemelerini yaparak siparişlerini tamamlayabilecek. Bonus Flaş ve Garanti Pay uygulaması ücretsiz olarak  Ticimax e-ticaret paketleri alt yapısına eklenmiştir. Kullanıcılarınız, GarantiPay ikonu görünen web ve mobil ödemelerde BonusFlaş’a yönlenir, kart bilgileri paylaşılmadan güvenle ödeme yapabilirler.

 

 

Bonus Flaş Uygulamasını ;

andriodbonus-flash-app-storedan-indir

 

Daha fazla bilgi için Bonus Flaş sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Test ve Detaylı Bilgi için ; www.ticimax.com

CEVAP VER

Yorumu giriniz!
İsminizi giriniz