DİNAMİK YENİDEN PAZARLAMA İLE DAHA ETKİLİ OLUN!

0
313

 

DİNAMİK YENİDEN PAZARLAMA İLE DAHA ETKİLİ OLUN!

Google ‘ın yeni reklam modeli olan alışveriş kampanyaları Ticimax’ın özel kodlaması ile  E-Ticaret kullanıcılarına uygulanmaya başlanmıştır. Alışveriş kampanyalarının diğer bir modeli olan Dinamik yeniden pazarlama sayesinde, Ticimax’ın özel kodlamaları, ziyaretçilerinize sitenizde inceledikleri ürünleri içeren reklamları Google içerik ağına ait tüm siteler ve aramalarda göstermektedir.

Reklamlarınızı kullanıcıların görüntülediği ürünün kendisini ve alakalı ürünleri içerecek şekilde uyarlayabilmek, kullanıcıların ilgisini çeker ve satın alma işlemini tamamlamak üzere sitenize tekrar gelmelerini sağlamaya yardımcı olur.

Aşağıda bir dinamik görüntülü reklam örneği verilmiştir:

‘’Outdoor malzemeleri ve giysileri satıcısı olan Sierra Trading Post’un elde ettiği dönüşümler, dinamik yeniden pazarlama sayesinde standart yeniden pazarlama kampanyalarına kıyasla beş kat arttı.’’

Ziyaretçi sitenize gelir,sitenizde inceleme yapar ve siteden çıkar bu arada reklamlarınız ziyaretçinin karşısında farklı sitelerde görünmeye başlar ve reklamlar ziyaretçide algı yaratarak ziyaretçinin sitenize geri dönmesini sağlar.

ReTargetingExample

 

Dinamik Yeniden Pazarlama ile Hedef Kitleniz;

Dinamik yeniden pazarlama ile marka bilinirliğiniz daha da kuvvetlenecek ziyaretçileriniz sitenize daha fazla güven duymaya başlayacaklar ve bu olmulu dönüşler satış oranlarınızın artmasına yardımcı olacak.

Dinamik yeniden pazarlama ile beraber hedeflediğimiz ziyaretçi grupları ;

 • Genel ziyaretçiler – Web sitenizi ziyaret etmiş ancak spesifik ürünleri incelememiş kullanıcılar
  Dinamik reklam ile sitenizdeki en popüler ürünleri gösteririz.
 • Ürün görüntüleyenler – Sitenizdeki spesifik ürün sayfalarını incelemiş ancak bu ürünleri alışveriş sepetine eklememiş kullanıcılar
  Dinamik reklam ile ziyaretçilerinizin incelediği ürünleri, önerilen ürünlerle birlikte gösteririz.
 • Alışveriş sepetini terk edenler – Alışveriş sepetine ürün eklemiş ancak satın alma işlemini tamamlamamış kullanıcılar
  Dinamik reklam ile alışveriş sepetine eklenmiş ürünlere öncelik veririz ve bu ürünleri incelenmiş ve önerilen birkaç ürünle birlikte gösteririz.
 • Geçmişte ürün satın alanlar – Geçmişte sizden ürün satın alan kullanıcılar
  Dinamik reklam ile alakalı ürünleri gösteririz. Bunun için popüler ürünler ve birlikte sıkça satın alınan ürünler göz önünde bulundururuz.

 

Dinamik Yeniden Pazarlama hakkında daha fazla bilgi için 444 2 176 | info@ticimax.com www.ticimax.com

CEVAP VER

Yorumu giriniz!
İsminizi giriniz