FİYAT KARŞILAŞTIRMA SİTELERİNİN E-TİCARET SİTELERİNE ETKİSİ

0
546
fiyat karşılaştırmak
Fiyat karşılaştırma siteleri

Fiyat karşılaştırma siteleri elektronikten, teknoloji ürünlerine kadar bir çok sektörden binlerce ürünü ve markayı son kullanıcılara aynı anda sunmaktadır. Son kullanıcılar, aradıkları ürünleri fiyat karşılaştırma siteleri yardımı ile hangi e-ticaret sitesinde en uygun fiyata yer aldığını kolayca görebilir. Kullanıcı, ürünü incelemek üzere ilgili ürüne giriş yaptığında ise satıcının sitesine yönlendirilir.

E-ticaret sitelerinin çokça tercih ettiği fiyat karşılaştırma siteleri arasında yer alan sitelerden bazıları aşağıda yer almaktadır.

akakce.com

cimri.com

Fiyat karşılaştırma siteleri geniş erişim ağları sayesinde e-ticaret sitelerine büyük katkı sağlamaktadır. Bu açıdan bir e-ticaret sitesi mutlaka fiyat karşılaştırma sitelerinde yer almalıdır. Bu siteler aracılığı ile ek trafikler kazanabileceğiniz gibi marka bilinirliği ve yeni müşteriler kazanmanıza da katkı sağlacaklardır.

Ticimax’ın gelişmiş XML yapısı sayesinde birçok fiyat karşılaştırma siteleri ile kolay bir şekilde entegre olabilirsiniz. Fiyat karşılaştırma sitelerine uygun XML yapılarımız ile tek adımda ürünlerinizi fiyat karşılaştırma sitelerine aktarabilirsiniz. İncelemek için şimdi demo isteyin.

CEVAP VER

Yorumu giriniz!
İsminizi giriniz