GARANTİ E-TİCARET VE TİCİMAX İŞ BİRLİĞİ

0
328
Firmalar arası işbirliği
Firmalar arası işbirliği

Ticimax Kampanyası

Ticimax

Garanti E-Ticaret’ten Yeni Bir Ayrıcalık Daha!

Garanti Sanal POS kullanan veya yeni başvuruda bulunarak internet üzerinden satış yapmaya başlamayı hedefleyen siz değerli Üye İşyerlerimize ayrıcalıklar sunmaya devam ediyoruz.

Sektörde uzun süredir faaliyet gösteren Ticimax ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde 30 Eylül 2016 tarihine kadar Garanti Bankası müşterileri;

  • Ticimax’ın “Plus, Special, Special Ekstra, Special Max” paketleri üzerinden geçerli %20 indirim!
  • Ayrıca Garanti E-Ticaret ürünleri “Sanal POS, Güvenli Ortak Ödeme Sayfası ve 3D Secure” ilk sene için ücretsiz.

Önemli

  • Anlaşma kapsamında Sanal POS başvurunuz için bağlı olduğunuz ya da size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Garanti E-Ticaret ürünlerine ilk sene ücretsiz sahip olabilmek için, başvuru aşamasında şube yetkililerine sanal mağazanızın mutlaka Ticimax tarafından hazırlandığı bilgisini paylaşmalısınız. Aksi takdirde ücret tahakkuk edecektir.
  • Yeni Ticimax müşterileri ve Garanti Sanal POS kullanmayan mevcut Ticimax müşterileri Garanti E-Ticaret ürünleri için ilk sene ücretsiz kampanyasından yararlanabilir.
  • Ticimax E-Ticaret paketleri için %20 indirim kampanyası sadece Ticimax’tan yeni alım yapan müşteriler için geçerlidir. Yıllık yenilemelerde indirim geçerli değildir.
  • Mevcut Garanti Sanal POS üye işyerleri mevcut Garanti E-Ticaret ürünleri için ilk sene ücretsiz kampanyasından yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için yeni bir üye işyeri tanımlanması gerekmekte olup, Garanti Bankası Üye İşyeri Değerlendirme sürecinin olumlu tamamlanmış olması gerekmektedir.

Ticimax paketleri ile ilgili detaylı bilgi için www.ticimax.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Garanti E-Ticaret ürünleri hakkında bilgi ve destek için 444 0 339/7 arayabilir ya daeticaret@garanti.com.tr üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Kaynak ; https://eticaret.garanti.com.tr/ticimax.aspx

CEVAP VER

Yorumu giriniz!
İsminizi giriniz