Garanti&Ticimax İşbirliği ile E-ticaret paketlerinde %20 İndirim ve ilk yıl ücretsiz sanal pos imkanı!

Garanti Bankası ve Ticimax, işini büyütüp e-ticarete geçmek isteyen KOBİ’lere e-ticaret paketlerinde indirim ve sanal pos’ta kullanım fırsatı sunuyor!

pnr

 

Lider E-ticaret, yazılım üreticilerinden Ticimax ve Garanti Bankası işini büyütüp E-ticaret‘e geçmek isteyen KOBİ’lere E-ticaret paketlerinde İndrim ve sanal pos’ta ücretsiz kullanım olanağı sunan bir kampanya başlattı!

Kampanya Kapsamında e-ticarete geçmek isteyen Kobi’ler Ticimax Plus, Special, Special Extra, Special Max E-ticaret yazılımları %20 indirimli satın alarak kullanabilecek, Kampanya ile e-ticare’te geçmek isteyen kobi’ler 3D secure çözümlerinden ilk sene için ücretsiz şekilde faydalanabilecek. Ticimax ve Garanti bankası’nın sunduğu bu kampanyadan faydalanmak isteyen kobi’lerin öncelikle Ticimax ile bir e-ticaret sitesi kurması ve anlaşma kapsamında sanal pos başvurusu için bağlı oldukları veya en yakın Garanti Bankası şubesine başvurması yeterli olacaktır.

Başvurudaki önemli nokta ise başvuru sahibinin sanal mağazasının mutlaka Ticimax tarafından hazırlandığını bildirmesi gerekiyor. Yeni Ticimax müşterileri ve Garanti Sanal pos’u kullanmayan mevcut Ticimax müşterileri 1 yıl boyunca ücretsiz kampanyasından yararlabiliyor.

Kaynak ; http://finans.haberler.com/258350-araci-kurum-raporlari/

Ticimax E-ticaret Sistemleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir