Google Adwords Nedir?Faydaları Nelerdir?

0
249

 

İşletmenizle alakalı kelime veya kelime öbekleri (anahtar kelimeler olarak adlandırılır) ile arama yapan veya teması işletmenizle alakalı olan web sitelerini inceleyen kullanıcılara ulaşın. Reklamınız Google’da ve Google’ın iş ortağı web sitelerinde görüntülenir. Tıklama başına maliyet (TBM) teklifi ile, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz.

  • AdWords’ü diğer reklamcılık türlerinden ayıran birkaç önemli nokta vardır. AdWords’ü kullanarak;

Kullanıcılara, tam da sunduğunuz ürün veya hizmetler için İnternet’te arama yaptıkları anda ulaşabilirsiniz

  • Reklamınız, sizin sunduğunuz türde ürün ve hizmetleri aramakta olan kullanıcılara gösterilir. Dolayısıyla söz konusu kullanıcıların işlem yapma olasılığı daha yüksektir.
  • Reklamınızın hangi web sitelerinde ve hangi coğrafi alanlarda (eyaletler, şehirler ve hatta mahalleler) görüneceğini seçebilirsiniz.
  • Google Görüntülü Reklam Ağı (GDN) tek başına, ABD’deki İnternet kullanıcılarının %80’ine ulaşır.

 Bütçenizi kontrol edebilirsiniz

  • Tıklama başına maliyet (TBM) teklifi ile, reklamınız görüntülendiğinde değil, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz. Kullanabileceğiniz çeşitli teklif seçenekleri vardır.
  • Aylık olarak ne kadar harcamak istediğinize karar verir ve hiçbir zaman bu tutarın üzerinde ücretlendirilmezsiniz.

 

 

   Ticimax Sertifikalı Google İş Ortağıdır.Sertifikalı uzmanlarımız Google reklam kampanyanızı düzenler,işletmeniz için en doğru reklam kampanyası hangisidir bunu belirlemenize yardımcı olur gereksiz maliyet tahakkuk edecek negatif kelimeleri çıkarır ve hedeflediğiniz amaca doğrudan ulaşmanıza yardımcı olur.

   Special Max Paketimizle beraber 800 TL Google Reklamı hediye ettiğimiz gibi ayrıca reklam vermek isteyen işletmelere de çeşitli reklam paketlerini sunmaktayız.Bu paketlerden herhangi birini seçerek yatırdığınız bütçe tutarı kadar hediye kazanabilirsiniz.

   Google Adwords özelliklede E-Ticaret sahiplerinin vazgeçilmezidir.Rakiplerinizi geride bırakabilmek için kullanabileceğiniz en etkili reklam aracıdır.Ticimax’ın sunduğu bu hizmetten hemen faydalanabilirsiniz .

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Yorumu giriniz!
İsminizi giriniz