Popüler E-Ticaret Siteleri

0
348

 

Her bütçeye hitap eden binlerce ürünü, alternatif ödeme yöntemleri ile kullanıcılara en kısa sürede ulaştıran e-ticaret siteleri ile Türkiye’de e-ticaret pazarı hızla büyümeye devam ediyor.

Yapılan araştırmalar sonucunda 12 milyondan fazla kişinin internetten alışveriş yapması ve E-ticaret sitelerinin bireysel satışlarının 20 milyar liraya yaklaşması bunu kanıtlanır niteliktedir. Bu rakamlar e-ticaret’e katılmak isteyen herkes için oldukça umut vaad ediyor. Artık market alışverişimizi bile e-ticaret siteleri üzerinden yaptığımızı düşünürsek, daha bir çok alternatif e-ticaret sitesine ihtiyacımız olduğunu da söyleyebiliriz.

Son yıllarda çok güçlü e-ticaret sitelerinin Türkiye E-ticaret pazarında var olmasında önemli roller aldık ve almaya da devam ediyoruz. Bu durum bir alt yapı sağlayıcısı olarak bizleri oldukça mutlu ediyor. E-ticaret’e başlamak için çok yüksek bütçelere gerek olmadığını belirtmek isteriz. Başlangıçta mevcut bütçenizle bir adım atarak zaman içerisinde doğru stratejilerle e-ticaret sitenizi büyütebilir ve sektörünüzde popüler bir e-ticaret sitesi olabilirsiniz.

Alt yapısını sağladığımız popüler e-ticaret sitelerine göz atarak, başarı hikayelerini inceleyebilirsiniz, e-ticaret‘e nasıl başladıklarını ve bu yolda nasıl ilerlediklerini öğrenebilirsiniz.

Tozlu.com ”Herkes Burada Mutlu ” sloganı ile geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat aralığı ile kısa zamanda Türkiye’de ki en popüler E-ticaret siteleri arasında ilk 5’in içerisine girmeyi başarmıştır.

tozlucom

 

Sateen.com ; Türkiye genelinde birçok ilde ki mağazaları ile adını duyuran Sateen, Yılın trend giyim ve aksesuar kategorilerinde Türkiye’de ki tekstil e-ticaret siteleri arasına adını sağlam harflerle yazdırmayı başarmıştır.

 

sateen-tekstil-elk-ilt-san-tic-ltd-s

 

Delisiyim.com; Kendi üretimleri olan bayan ayakkabı modelleri ile hem sosyal medya da hem de e-ticaret pazarında oldukça popüler bir e-ticaret sitesidir.

aksiyona-resmi-satis-sitesi

 

İhvangiyim.com ; Tesettür sektöründe uzun yıllardır hizmet veren İhvan giyim’in online satış sitesi olan ihvangiyim.com, geniş ürün yelpazesi ve avantajlı ödeme koşulları ile tesettür grubundaki e-ticaret siteleri arasında emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

 

ihvan-giyim

Diğer referanslarımız ve yazılımımızı test etmek için ücretsiz test edin!

CEVAP VER

Yorumu giriniz!
İsminizi giriniz