SİPARİŞ BİLGİLENDİRME MODÜLLERİ

0
290
sipariş bilgilendirme
Hedefi 12'den vurmak

Sepet adımında ilerleyen kullanıcı ödeme adımına geldiğinde zaman zaman bir takım nedenlerden dolayı siparişi tamamlamadan sepeti terk edebiliyor bu gibi durumlarda ziyaretçiyi, yeniden pazarlama reklamları gibi alternatifleri kullanarak yeniden siteye yönlendirmeye  ve yeniden sipariş vermesi sağlanmaya çalışılmaktadır.

E-Ticaret alt yapımızı kullanan müşterilerimiz, yönetim panellerinden tüm sipariş detaylarını görebildikleri gibi Ödeme adımında vazgeçen ve siparişi yarım kalan kullanıcıların sipariş detayları da ödeme kaydı bulunmayan siparişler alanına düşmektedir. Bu alanda aynı zamanda hatalı ödeme kayıtlarını da detaylı olarak görebilmekteler.

Herhangi bir nedenden dolayı tamamlanmayan ya da ödemesi olmayan siparişler için Admin anasayfasına, ödeme kaydı bulunmayan ve tamamlanmayan siparişlere mail gönderme modülleri geliştirdik, bu özellikler ile artık bu alana düşen kullanıcılara yeniden siparişlerini hatırlatabiliyorsunuz. Şöyle ki; yönetim paneli alanından ödeme kaydı olmayan siparişleri ya da tamamlanmamış siparişleri belli tarih aralığı olarak seçebilirsiniz ya da belli tarihleri hedefleyebilirsiniz, seçtiğiniz tarihteki hedeflere mail göndererek kendinizi yeniden hatırlatabilirsiniz isterseniz siparişleri tamamlamalarını teşvik etmek amacı ile hediye çeki de tanımlayabilirsiniz.Böylece sipariş oranlarınızı arttırabilirsiniz.

Anasayfa ekran görünümü aşağıda yer almaktadır.

Ekran Resmi 2016-01-04 10.32.55

Ekran Resmi 2016-01-04 10.33.16

www.ticimax.com

CEVAP VER

Yorumu giriniz!
İsminizi giriniz