TİCARET 4.0 ZİRVESİ BAŞLIYOR

0
482

İstanbul Havalimanı ve Ticaret 4.0 Zirvesi, 20 Mart 2019 tarihinde Şişli Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirilecek. Zirvede e-ihracat ve e-ticaretin geleceği konuşulacak.

E-ticaret, lojistik ve havacılık sektörü ile iş dünyasından önemli isimlerin konuşmacı olarak katılacağı zirvede şu başlıklar masaya yatırılacak; “İstanbul Havalimanı, Globalde Değişen Dengeler ve Ticaret 4.0”, “2023 E-ihracat ve E-ticaret Merkez Üssü Türkiye”, “Lojistik ve Tedarik Zincirinin Dijital Devrimi”, “Türkiye Olarak Neredeyiz? Ne Yaptık? Ne Yapıyoruz?”

Dünyada dijital ekonominin ve Endüstri 4.0’ın yarattığı yeni iş modelleri ekonomiyi yeniden tanımlarken, Türk ticari hayatı ve lojistik sektörü de bu gelişmelere paralel olarak dönüşüme uğruyor. Aynı zamanda dijital ekonominin ve Endüstri 4.0’ın oluşturduğu yeni metodoloji, ekonomik faaliyette bulunan kurum ve kuruluşların önünde yeni fırsat kapıları açarken, bu değişime uyum sağlamak, sisteme dahil olmak ve hatta öncülük etmek için yeni adımlar atılması gerekiyor. Dijital dönüşümün ve yeni havalimanının da dahil olduğu tüm bu gelişmeler lojistik ve tedarik zinciri sektöründe nerede duruyor, kuralları nasıl değiştirecek, sektörün yapısını nasıl şekillendirecek, hizmet alan ve hizmet veren için şartlar ne olacak? Merak edenler zirveyi kaçırması.

Zirvede katılımcı olarak yer almak isteyenler istanbulhavalimaniticaret4-0.com adresinden kayıt yaptırabilir.

CEVAP VER

Yorumu giriniz!
İsminizi giriniz