Ticimax Altyapısını Kullanan Tozlu.com.tr giyim kategorisinde Türkiye’de ilk 5’te!

0
348

Anadolu’dan e-ticaret girişimi çıkması için bir dönem düzenlenen seminerler, etkinlikler eski heyecanla devam etmiyor olsa da arada dikkat çeken girişimlerin çıktığını söylemek mümkün. Bunlardan biri de Samsun’da 21 yıl önce açtığı ilk mağazasıyla işe başlayan Tozlu Giyim.

Perakende devlerinin Brick & Mortar stretejisiyle, interneti satış kanalı olarak kullanmasını belki de hiç bilmeden 2012’de e-ticarete adım atan Tozlu.com.trşu an giyim kategorisinde Türkiye’nin beşinci web sitesi olarak karşımıza çıkıyor. Aldığı trafikle dikkat çeken sitenin paylaştığı rakamlarla devam edelim.

Günlük 5 bin kargo çıkışı yaptığını belirten Tozlu.com.tr artan taleple birlikte yeni deposuna geçmiş. 10 bin metrekare alanda hizmet veren yeni deponun ürün kapasitesi 1,5 milyon adet. Web sitesi tasarımında bir dönemin her gün yenisi açılan alışveriş kulüplerini aratmayan Tozlu’nun ulaştığı büyüklük dikkat çekici.

tozlu-ekran-goruntusu

Kısa zamanda bu başarıyı yakalayan Tozlu.com.tr’nin yıllık büyüme oranları 3 haneden aşağı düşmemiş firmanın belirttiğine göre. 2012-2013 döneminde satışları yüzde 350 artan girişim bu yılın ikinci çeyrek sonuçlarına göreyse yüzde 190’lık büyümeyi yakalamış.

Markasız ürün ve düşük fiyat politikaları uygulayan e-ticaret sitesinin en çok satış yaptığı ilk üç il İstanbul, Ankara, İzmir olarak sıralanırken, onları Antalya, Diyarbakır, Adana, Erzurum izliyor. E-ticaret sitesi sepet ortalamasını ise 95 TL olarak belirtiyor.

Tozlu giyim Ticimax‘ın sunduğu servis ve hizmetlerle hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor.E-ticaret‘te başarı için Ticimax’ı tercih edin!

 

Detaylı Bilgi için www.ticimax.com | 444 2 176 

 

CEVAP VER

Yorumu giriniz!
İsminizi giriniz