Ticimax E-ticaret Sohbetleri Başladı

0
313

Bundan böyle her ayın son haftası gerçekleştirilecek olan Ticimax E-ticaret Sohbetleri, 26 Mart Salı günü sektörün önemli isimlerini bir araya getirecek.

Organizatörlüğünü dijitalleşme uzmanı Murat Erdör’ün üstlendiği sohbet serisinin ilki 2019 Şubat ayında eofis Nurol Tower’da gerçekleştirilmişti. İlk etkinliğin konuşmacıları Taze Masa’dan Fahir Özcan, Avva’dan Serkan Saraçoğlu ve Ticimax E-ticaret Sistemleri Kurucusu Cenk Çiğdemli’ydi. Her yeni etkinlikte e-ticaret yöneticileri, kurucular, dijital pazarlama uzmanları gibi sektörden konuklar ağırlamayı hedefleyen sohbet programına katılım ise ücretsiz. Bu ayın konukları Elle Ayakkabı E-ticaret Satış ve Pazarlama Müdürü Pınar Tutuş, Altunbilekler E-ticaret Yöneticisi Sedat Ateş ve Ticimax Dijital Pazarlama Uzmanı Pınar Keleş olacak. 2019 e-ticaret sektörü trendleri ve son gelişmeler masaya yatırılacak. Levent 199 Plaza bünyesinde yer alan Workinton’da gerçekleştirilecek etkinliğin saatleri ise 19:00-21:00 arası.

E-ticaret ile alakalı gelişmeleri yakından takip etmek ve yeni konular ile ilgili bilgi edinmek isteyen e-ticaret girişimcileri, Kobi’ler, mevcut girişimini büyütmek isteyenler, e-ticaret, pazarlama, reklamcılık ve dijital gibi alanlarda çalışan herkesin ücretsiz olarak katılım sağlayabileceği sohbetin sonunda katılımcılar için sürpriz hediyeler de var.

Detaylı bilgi ve kayıt için www.ticimax.com/ticimax-eticaret-sohbetleri/ adresinden yardım alabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumu giriniz!
İsminizi giriniz