TİCİMAX VE İYZİCO’DAN DEV İŞBİRLİĞİ

0
503
iyzico, ticimax, iş birliği
İş birliği

Ticimax ve İyzico ile 1 günde sanal POS’lu e-ticaret sitesi sahibi olun!

Ticimax – İyzico iş ortaklığı ile e-ticarete giriş yapmak isteyen firmalar, 1 günde sanal POS’u içinde e-ticaret sitesini kurabiliyor. Üstelik 7 bankanın kartına taksit yapabiliyorlar. Ödeme altyapısı hazır olan sistemde tek yapmanız gereken sitenize ürünleri eklemek.

Ödeme sistemleri lider firması İyzico işbirliği ile e-ticarete giriş yapmak isteyenlere, 1 günde sanal POS’u içinde olmak üzere e-ticaret sistemi kuruyoruz.  24 saat içerisinde hem e-ticaret sitesi açılıyor, hem de sanal POS’u içinde olduğu için, başlangıçta evrak derdi olmadan ödeme almaya başlanıyor. Üstelik 7 farklı banka kartına taksit olanağı sağlanıyor.

1450876267_1450859610banner-1.png

 

Ticimax ve iyzico işbirliği ile detaylarla uğraşmaya son!

Başvuru süreçleri, banka tarafından yapılan incelemeler sonucu uzayabiliyor.

İşte, Ticimax-iyzico işbirliğiyle bu uzun ve sıkıntılı dönem ortadan kalkıyor ve e-ticarete giriş yapmak isteyenler 1 gün içinde sanal POS’u içinde e-ticaret sitelerine sahip oluyorlar.

Sanal mağaza kurulumu ise daha hızlı bir süreç ;  bu noktada 2 saatte sanal mağazayı açıyoruz ve teslim ediyoruz. Bunun ardından da müşteri, ürün girişlerini yaparken bir yandan panelinde bulunan sanal POS’u aktif et butonuna basarak tahsilat yapabilme sürecini başlatıyor. İşte, Ticimax ve İyzico işbirliği bu uzun süreci ortadan kaldırıyor. Bu iş ortaklığı ile kolaylıkla aynı gün içerisinde e-ticaret sitesi açılıp aynı gün kredi kartı ile ödeme alınabiliyor.

 

Detaylı Bilgi için Bize Ulaşın; 0850 811 08 20

 

CEVAP VER

Yorumu giriniz!
İsminizi giriniz